Durumlar ve süreler
Her ne kadar istenmeyen yayınlar veya yorumlar site yönetimi tarafından en kısa sürede silinse de, yöneticinin her şeyi takip etmesi oldukça zor. Bunların tamamen onları yazan kişilerin görüşü olduğunu ve yöneticilerin görüş ve düşüncelerini temsil etmediğini kabul etmiş olursunuz.

Kaba, hakaret içeren, yanlış, sıkıcı, tehdit içeren, diğer kullanıcıların kişilik haklarını ihlal edici, cinsel öğeler içeren, TC yasalarını çiğneyen mesajlardan lütfen kaçınınız. Foruma telif haklarına muhalif materyal göndermeyiniz. Mesajın içeriği mesajı gönderenin sorumluğundadır,hiçbir şekilde www.zaferilkokulu.k12.tr'yi bağlamaz. Foruma mesaj gönderdiğinizde gönderim tarih, saati, IP numaranız gibi bilgiler kaydedilir. Sitemize kaydedilen ve yüklenen bilgiler sizin izniniz olmadan bir başkasına verilmez. Yalnız yöneticilerin kontrolü dışında hack gibi olaylardan dolayı alınan bilgilerden doğacak maddi ve manevi zararlardan sitemizin ve yöneticilerimizin sorumlu tutulamayacağını kabul emiş olursunuz.

Bu site yerel bilgisayarlara kurabiye dosyası bırakır. Bu sadece üyelerimizi tanımak içindir. Email adesiniz sadece kayıt anında kullanılır.

Kabul ediyorum tuşunu seçtiğiniz andan itibaren bunları da kabul etmiş olursunuz.